vestalab / برگزاری کنگره ارتقا ۱۳۹۸ تهران – سالن همایش های برج میلاد
۳ دقیقه
“دوازدهمین کنگره بین المللی و هفدهمین کنگره کشوری ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران” قفل است دوازدهمین کنگره بین المللی و هفدهمین کنگره کشوری ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران

برگزاری کنگره ارتقا ۱۳۹۸ تهران – سالن همایش های برج میلاد

آنچه میخوانید ...

برای ثبت نام تخفیف خدمات به انتهای این صفحه مراجعه کنید

مقدمه

همه ساله آغاز اردی بهشت ماه، نوید بخش بزرگترین گردهمایی جامعه فقید آزمایشگاهی ایران است. برگزاری کنگره ارتقاء این امکان را فراهم آورده تا تجدید دیدار متخصصان این حوزه در فضایی کاملا علمی صورت پذیرد. کنفرانس های علمی، کلاس های عملی، تبادل اطلاعات به روز آزمایشگاهی و از همه مهمتر حضور تمامی خدمت گزاران صنعت آزمایشگاه کشور در کنار هم، از دستاورد های کنگره ارتقا میباشد.

کنگره ارتقا 98 وستا تجهیز پارت (9)

 

کنگره ارتقا ۹۸ وستا تجهیز پارت (۹)

فضای نمایشگاهی

دوازدهمین کنگره بین المللی و هفدهمین کنگره کشوری ارتقاء کیفیت خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران، در سالن همایش های برج میلاد تهران از روز ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ آغاز و روز ۱ ام اردی بهشت خاتمه یافت.

در گذر سالهای برگزاری کنگره ارتقاء، در فضای ایجاد شده شرکت های واردکننده، تولید کننده و خدمات دهنده تجهیزات آزمایشگاهی نیز توانستند در این فضا به ارائه خدمات بپردازند. بیش از ۲۰۰ شرکت کننده در فیلد های تخصصی صنعت تجهیزات آزمایشگاهی، در دو طبقه به ارائه خدمات پرداختند.

دپارتمان فروش وستا

شرکت وستا تجهیز پارت، وارد کننده و خدمات دهنده تجهیزات آزمایشگاهی نیز در طبقه همکف این نمایشگاه، در فضایی بالغ بر ۳۰ متر مربع، توانست یکی از زیباترین غرفه ها را به نمایش عموم بگذارد. ارائه فروش و خدمات پس از فروش محصولات اورنس تکنولوژی آمریکا، مزیت رقابتی برای این شرکت ارائه داد. فروش بیش از ۵۰ دستگاه در دسته های تشخیص هورمون، بیوشیمی و انواع دستگاه های اتوآنالایزر از دیگر دستاورد های وستا بود.

کنگره ارتقا 98 وستا تجهیز پارت (2)

 

کنگره ارتقا ۹۸ وستا تجهیز پارت (۲)

دپارتمان فنی و مهندسی وستا

همچنین دپارتمان فنی و مهندسی وستا تجهیز پارت، به عنوان تنها نماینده رسمی و قانونی شرکت اورنس تکنولوژی در ایران، قرارداد ارائه خدمات به بیش از ۴۰۰ دستگاه آزمایشگاهی Stat Fax و Chem Well را ، منعقد نمود.

 

 

کسب مقام برترین وارد کننده تجهیزات آزمایشگاهی ایران در سال ۱۳۹۸

کسب مقام برترین وارد کننده تجهیزات آزمایشگاهی ایران

شرکت وستا تجهیز پارت، با اتکا به امر مشتری مداری و نیروی کار جوان و متخصص، در مدت حضور خود در بازار تجهیزات آزمایشگاهی توانسته جایگاه والا و قابل احترامی را از آن خود کند. کسب مقام برترین وارد کننده تجهیزات آزمایشگاهی ایران در سال ۱۳۹۸ به انتخاب کنگره ارتقاء ۹۸، بزرگترین دستاورد این شرکت در کنگره ارتقا ۹۸ بود.

شرکت پادتن علم و سپهر آنالیز هم به ترتیب تندیس های برترین تولید کننده و برترین خدمات دهنده را از آن خود نمودند

گالری تصاویر کنگره ارتقا ۱۳۹۸

وستا تجهیز پارت

نماینده انحصاری StatFax و Chemwell در ایران
ارائه خدمات فروش، پشتیبانی و مشاوره
مدیریت ارتباط با مشتری
ارائه جدیدترین دستگاه های الایزا و بیوشیمی در انواع دستی و اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ثبت نام دریافت تخفیف با انتهای صفحه مراجعه کنید