vestalab / کارگاه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با محوریت تکنیک های الایزا-بیوشیمی
۴ دقیقه
کارگاه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان وستا تجهیز پارت

کارگاه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با محوریت تکنیک های الایزا-بیوشیمی

آنچه میخوانید ...

گزارش برگزاری کارگاه آموزشی الایزا، بیوشیمی و کمی لومینسانس
مکان: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
زمان: ۸ مرداد ۱۳۹۸
میزبان: امور آزمایشگاه های معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
برگزار کننده: وستا تجهیز پارت

با ایمان به این مهم که امر آموزش به عنوان رکن اساسی در افزایش بهره وری و بهبود عملکرد کارکنان است و با توجه به اینکه کارگاه های آموزشی متنوعی تا کنون در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر ایران توسط شرکت «وستا تجهیز پارت» برگزار شده است، این شرکت تصمیم به برگزاری کارگاهی با محوریت تکنیک های الایزا، بیوشیمی و کمی لومینسانس در معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گرفت.

کارگاه آموزشی مذکور با حضور بیش از ۷۰ نفر از مسئولان و کارشناسان تمامی مراکز بهداشت استان اصفهان در روز سه شنبه مورخ ۸ مرداد ۹۸ برگزار شد. در این کارگاه جناب اقای مهندس رضایی، آقای دکتر کلانتر و خانم مهندس پاکزاد به عنوان کمیته اجرایی و مدرس به تشریح و توضیح مباحثی حول محور موضوع کارگاه پرداختند.
کارگاه با سخنرانی جناب آقای مهندس صادقی (معاونت محترم امور آزمایشگاه های بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان) آغاز شد. وی ضمن خوشامد گویی به حضار، از شرکت «وستا تجهیز پارت» به عنوان برگزار کننده کارگاه آموزشی تشکر کرده و اجرای برنامه های آموزشی از این دست را از اهم اهداف دانشگاه علوم پزشکی اصفهان عنان کرد. بعد از سخنرانی اقای مهندس صادقی، مهندس رضایی و دکتر کلانتر به ارائه مطالب پرداختند.
آقای دکتر کلانتر در ادامه به تشریح تکنیک الایزا به طور مفصل، نحوه نگهداری از دستگاههای الایزا (ریدر- واشر و شیکر انکورباتور)، خطاهای رایج در اپراتوری دستگاهها، معرفی متد جدید کمی لومینسانس و همچنین تعاریف مرتبط یا متد بیوشیمی، دستگاههای فوتومتر و اتوآنالایزر بیوشیمی پرداختند.
ایشان در ادامه خاطر نشان کردند با توجه به تعداد بالای دستگاههای سری استات فکس، ساخت کمپانی محبوب اورنس آمریکا در مراکز درمانی کل ایران و همچنین جهت کاهش هزینه های تعمیراتی مراکز، MAINTENANCE هر چه اصولی تر دستگاهها و رعایت نکاتی ساده و در عین حال اساسی، موجب افزایش کارایی دستگاه های نصب شده در مراکز و افزایش طول عمر آنها می گردد.
آقای مهندس رضایی نیز در خلال برنامه، توضیحاتی در ارتباط با خدمات پشتیبانی دستگاههای استات فکس (جنرال سرویس و کالیبراسیون) ارائه داده و سیستم های جدید کمپانی اورنس آمریکا را به حضار معرفی نمودند.
لازم به ذکر است که کارگاه مذکور با مشارکت حاضرین فعال در جلسه ادامه پیدا کرده و با پرسش و پاسخ مدعوین و اساتید پایان یافت. در ادامه، همکاران حاضر در جلسه و مسئولین دانشگاه مشتاقانه درخواست ادامه کارگاه را داشتند که با توجه به محدودیت زمانی اساتید، قرار بر برگزاری کارگاه مجدد در تاریخی دیگر در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شد.
در پایان جلسه نیز مهندس رضایی آمادگی کامل شرکت «وستا تجهیز پارت» جهت ارائه خدمات پشتیبانی تمامی دستگاههای استات فکس نصب شده در مراکز بهداشت استان را اعلام کرده و از حضار بابت حضور فعال و پربارشان تشکر نمودند.

به مناسبت برگزاری این کارگاه آموزشی به مدت یک ماه ( تا تاریخ ۸ شهریور ۹۸) کلیه دستگاههای استات فکس مستقر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از
کالیبراسیون رایگان
بهره مند میگردند. با تلفن ۰۲۱۷۲۸۰۱ داخلی ۱ در ارتباط باشید.

گالری تصاویر

دانلود جزوه کارگاه

با حجم کم و فرمت PDF

عنوان: تکنیک الایزا از تئوری تا عمل

جزوه آموزشی مورد نیاز جهت شرکت در کارگاه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
دانلود

وستا تجهیز پارت

نماینده انحصاری StatFax و Chemwell در ایران
ارائه خدمات فروش، پشتیبانی و مشاوره
مدیریت ارتباط با مشتری
ارائه جدیدترین دستگاه های الایزا و بیوشیمی در انواع دستی و اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *