vestalab / نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی و آشنایی با جدیدترین دستاوردها
۶ دقیقه

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی و آشنایی با جدیدترین دستاوردها

آنچه میخوانید ...

شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی به منظور آشنا شدن با جدیدترین فناوری ها و دستاوردها در این عرصه می تواند گام موثری در جهت رشد و پیشرفت صنعت آزمایشگاه در کشور باشد. همچنین شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی این فرصت را در اختیار شرکت کننده قرار می دهد تا دستاوردها و تلاش خود را در این زمینه با دیگران به اشتراک و نمایش بگذارد.

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی

یکی از مهمترین نمایشگاه ها در این عرصه، «نمایشگاه بین المللی ارتقا کیفیت و خدمات ازمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران» است که معمولا در اواخر فروردین هرسال در سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود. همچنین پیش از این نیز «نمایشگاه کنگره آسیب شناسی» در سالن همایش های رازی برگزار می شود. نمایشگاه ارتقا کیفیت و خدمات آزمایشگاهی بزرگترین نمایشگاه آزمایشگاهی در ایران محسوب می شود. در این نمایشگاه روش‌های جدید مدیریت آزمایشگاهی موثر جهت توسعه و ارتقای تکنیک‌ها در تشخیص انواع بیماری ها تحت پوشش قرار داده میشود.

همچنین می توان گفت که نمایشگاه های آزمایشگاهی، جایگاه بسیار مناسبی برای:
توسعه و راه اندازی آخرین نوآوری‌های تشخیص طبی و خدمات
تعامل با بازدیدکنندگان مورد نظر
ایجاد بازارهای فروش
و به حداکثر رساندن بازده سرمایه گذاری‌ها
به شمار می آید.

 

مهمترین اهداف یک نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی به نمایش گذاشتن محصولات در نمایشگاه جهت دستیابی به عوامل نفوذی و قدرتمند جدید و رشد پایه ای مشتریان می باشد. شما نیز به عنوان یک تولید کننده و عرضه کننده تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی می توانید محصولات و راهکارهای خود را در مکانی مملو از خریداران بالقوه، توزیع کنندگان، فروشندگان و تامین کنندگان در معرض دید و نمایش قرار دهید.

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی IranLab ساخت ایران

یکی از معتبرترین نمایشگاه های ایران در زمینه ساخت تجهیزات و تولید مواد آزمایشگاهی، «نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» می باشد که این نمایشگاه هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. این نمایشگاه یک رویداد بین المللی در زمینه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی می باشد و هدف از تشکیل و برگزاری این نمایشگاه را می توان افزایش اشتغال، افزایش حجم فروش، افزایش توان صادرات و افزایش توان مالی برای سرمایه‌گذاری داخلی دانست که شروع به کار آن از سال ۹۲ بوده است.

این نمایشگاه زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود و قصد دارد تا محصولات و تولیدات شرکت های فعال داخلی در زمینه تجهیزات مواد آزمایشگاهی را معرفی نماید و به این ترتیب واردات چنین محصولاتی را از سایر کشورهای خارجی کاهش دهد. به همین دلیل شرط اصلی شرکت در این نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی، حضور تولید کنندگان و شرکت های فعال در این زمینه می باشد که فعالیت آنها در زمینه بومی سازی یک فناوری و یا یک محصول قبلا اعلام شده باشد.

مزیت شرکت در نمایشگاه ساخت ایران

در این نمایشگاه یک کمیته ارزیابی تشکیل شده است تا شرکت کنندگان از نظر فنی مورد بررسی قرار گرفته و همچنین قیمت محصولات عرضه شده نیز توسط این کمیته کنترل می شود. از این نظر در این نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی محصولات مختلف عرضه می گردد. از موضوعات مهمی که در نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران هرساله به آن پرداخته می شود می توان به :
نفت، گاز و پتروشیمی
برق، الکترونیک، نرم‌افزار
عمران و ساختمان
مکانیک، شیمی و متالورژی
کشاورزی و محیط‌ زیست
فیزیک پایه
تجهیزات عمومی آزمایشگاهی
تجهیزات و ماشین‌ آلات در حوزه فناوری های راهبردی
مهندسی پزشکی و زیست مواد
مواد آزمایشگاهی
تجهیزات آموزشی با فناوری مناسب
تجهیزات حوزه تست و آزمون صنعتی
ارایه کنندگان خدمات کالیبراسیون
اشاره نمود.

«شرکت وستا تجهیز پارت» از جمله فعالان در زمینه تولید واردات تجهیزات مختلف آزمایشگاهی شامل :
الایزا ریدر های دستی و اتومات و تجهیزات جانبی آن
فتومترهای بیوشیمی
اتوآنالایزر ها
و دستگاه های کمی لومینسانس

می باشد. این شرکت با در دست داشتن جدیدترین فناوری های آزمایشگاهی آماده است تا کلیه درخواست های مراکز آزمایشگاهی در زمینه تجهیزات هورمون و بیوشیمی را در سریعترین زمان ممکن محقق سازد.

 

چرا باید در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی شرکت کنیم؟

اگر شما نیز از شرکت های فعال در زمینه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی هستید نباید رویدادهای جهانی و حیاتی که موفقیت کسب و کارتان بستگی زیادی به آن دارد را نادیده بگیرید. شما می توانید به عنوان یک شرکت کننده یا بازدید کننده از نمایشگاه های تجهیزات و مواد آزمایشگاهی بازدید نمایید و شرکت و محصولات خود را محک بزنید. در چنین نمایشگاه هایی شما می توانید فرصت بسیار خوبی جهت ارتباط با سایر تولید کنندگان و دریافت اطلاعات مناسب از جدیدترین دستاوردها داشته باشید.
در این نمایشگاه ها شما با اشخاص حرفه ای ملاقات می کنید که در حوزه کاری شما فعالیت می کنند و شما می توانید به سادگی از آخرین اطلاعات در زمینه ابزارآلات دقیق، برنامه‌های کاربردی و تکنیک‌ های مورد استفاده در آزمایشگاه‌ها و بخش‌های مدیریتی آنها مطلع شوید. همچنین یک دیدگاه جامع در گستره کاملی از محصولات، خدمات و راهکارهایی در صنعت آزمایشگاه و تجهیزات آن، با شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی به دست آورید.

مزیت شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی

• کشف آخرین محصولات و تکنیک‌ها در حوزه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی
• ملاقات با شرکت‌ها و سرمایه گذاران خارجی و داخلی جهت دستیابی به فرصت‌های شراکتی و تجاری
• دریافت سفارشات و جذب مشتری در زمینه آخرین محصولات قابل دسترسی در بازار
• کسب تجربه در کنفرانس‌های علمی
• کسب دانش و اطلاعات از متخصصین سراسر جهان
از مهمترین مزیت های شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی می باشد.

غرفه سازی در نمایشگاه تجهیزات و متریال آزمایشگاهی می تواند ارتباطات و فرصت‌های شراکتی بی نظیر را برای شما ایجاد نماید. همچنین شما می توانید وجهه شرکت خود را در صنعت تجهیزات آزمایشگاهی افزایش دهید و به برندسازی نام خود کمک بزرگی نمایید. افزایش میزان آگاهی‌ درباره محصولات و خدمات شما به بازدیدکننده از دیگر مزیت های شرکت در این نمایشگاه است اما مهمتر از آن، موقعیت شما را به عنوان یک فرد پیشرو در این صنعت بسیار محکم تر از قبل می کند.

ایجاد حداکثر تعاملات و فرصت‌های ملاقات در این مکان باعث می شود تا تولیدکنندگان، فروشندگان و توزیع کنندگان بتوانند برندهای خود را ارتقا بخشیده، با مشتریان بالقوه ملاقات کرده و مراجعه کنندگان را سرگرم نمایند. با شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی می توانید با هم تراز کردن برند خود با برندهای معتبر، محصولات و خدمات خود را در محیطی پویا و تعاملی ارائه دهید و پیام خود را بصورت واضح به تمامی همکاران و شرکای خود برسانید.

وستا تجهیز پارت

نماینده انحصاری StatFax و Chemwell در ایران
ارائه خدمات فروش، پشتیبانی و مشاوره
مدیریت ارتباط با مشتری
ارائه جدیدترین دستگاه های الایزا و بیوشیمی در انواع دستی و اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *